Kontaktopplysninger

Våre tjenester omfatter kundetilpassede løsninger, produksjon, levering, opplæring av fagpersonale og et landsomfattende servicenettverk. Når du har behov for fagfolk, kontakt oss.

CHECKMARK NORGE AS

Magnus Barfotsvei 7

4633 Kristiansand

Norge

Tlf.: +47 38 01 85 00



DAGLIG LEDER / REGNSKAP

Mailiss G. Røinaas


Tlf: (+47) 38 01 85 00

Mob.: (+47) 99 58 86 95

e-mail: mailiss@checkmark.no

 

 

 

 

 

 

MARKED OG SALGSANSVARLIG

Steinar Gunvaldsen

e-mail: steinar@checkmark.no

(+47) 40 60 24 77


Olav Hægeland


Tlf: (+47) 90 94 62 10

e-mail: olav@checkmark.no

 

KONTORKOORDINATOR

Jan Terje Krabbesund


Tlf: (+47) 40 40 10 10

e-mail: jan.terje@checkmark.no

 

 

SALGS- OG PRODUKTMEDARBEIDER

Svein Arne Brochmann


Tlf: (+47) 93 47 01 45

e-mail: sveinarne@checkmark.no

 

SERVICE - OG MONTASJE

Kjetil Kjellevik Olsen


Tlf: (+47) 91 58 78 89

e-mail: kjetil@checkmark.no

 

KONTORMEDARBEIDER

Hege Frustøl


Tlf: (+47) 38 01 85 00

e-mail: hege@checkmark.no



Ønsker du mer informasjon? Ring eller send en forespørsel. Vi forteller deg gjerne mer om vår bedrift og våre tjenester.

Email address : Alternative email address :